Rada Programowa 17. edycji​:

Emilia Lendzion-Barszcz

QA Architect z sercem w Backendzie. Lubi optymalizację kosztów przy pomocy podejścia Shift-Left. Obecnie pracuje w Snowflake, współorganizuje test:fest oraz mentoruje doświadczonych testerów.

Arnika Hryszko

Pasjonatka i adwokatka jakości w każdym aspekcie. Liderka testów w Volvo i wiceprezeska w SJSI. Organizatorka i uczestniczka niezliczonych konferencji. Po godzinach zaczytana w książkach podróżniczka.

Kinga Witko

Tester for life. Aktualnie Test Managerka i Head(ini) Software Watch Community w Capgemini Poland, doświadczona w testowaniu aplikacji webowych i mobilnych.

Michał Ślęzak

Automatyzacją testów zajmuje się od ponad 7 lat. W Sii pełni funkcję architekta testów, gdzie bierze udział w różnych projektach i inicjatywach. Prowadzi bloga – testingplus.me - związanego z automatyzacją testów.

Grzegorz Holak

Certyfikowany Tester ISTQB poziomu eksperckiego, Tester lubiący automatyzację i techniczne rozważania. Fan Lego, gór i niemieckich autostrad. Na co dzień walczy o lepszą jakość oprogramowania w Sii Polska i stara się wspierać QA w ramach SJSI.