Stefania Winkel

Stefania Winkel

Line Manager responsible for testers at Spyrosoft

Pasjonatka testowania oprogramowania, która wciela się w rolę managera linowego w firmie SpyroSoft. Jej nieodłącznym zadaniem jest nie tylko dobranie odpowiednich testerów do projektów, lecz także udzielanie wsparcia w ich rozwoju, aby rozwijali się w pełni swojego potencjału.

Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej w kwestii jej zaangażowania! Stefania jest również audytorem do spraw jakości, wypełniając rolę detektywa w dziedzinie testowania oprogramowania. Z pasją analizuje i rozmawia z klientami na temat procesów testowania, aby pomóc im wprowadzić innowacyjne rozwiązania do swoich organizacji.

Jako mentor i akredytowany trener ISTQB, oddaje się swojej misji propagowania dobrych praktyk testerskich. Przez swoją wiedzę i doświadczenie, przekazuje inspirujące lekcje, pomagając innym osiągnąć wyższy poziom w dziedzinie testowania oprogramowania. Możesz ją znaleźć w social mediach na profilu @mentor_testowania_opr

Jej entuzjazm, zmysł obserwacji oraz umiejętność budowania trwałych relacji sprawiają, że Stefania Winkel jest nie tylko prelegentką na wykład której warto iść, ale także inspirującą postacią dla całej społeczności testerskiej.